BJ Baldwin Neto vrijednost: Wiki, oženjen, obitelj, vjenčanje, plaća, braća i sestre
Anonim

Neto vrijednost BJ Baldwina je 800.000 dolara

BJ Baldwin Wiki Biografija

BJ Baldwin rođen je 6. rujna 1979. u Las Vegasu, Nevada, SAD, i motokros i off-road trkač, najpoznatiji po tome što je sedam puta postao nacionalni prvak u off-road utrkama tijekom svoje karijere. Aktivan je u utrkama od ranih 2000-ih i svi njegovi napori pomogli su da njegova neto vrijednost bude tamo gdje je danas.

Koliko je bogat BJ Baldwin? Od kraja 2017., izvori procjenjuju neto vrijednost od 800.000 dolara, uglavnom zarađenih uspjehom u utrkama. Pobjeđivao je na brojnim natjecanjima prije nego se pridružio off road utrkama i Monster Energyju, no kako nastavi karijeru, očekuje se da će i njegovo bogatstvo rasti.

BJ Baldwin neto vrijednost 800.000 dolara

BJ se počeo zanimati za utrke u mladosti, dok je igrao videoigru pod nazivom “Ivan Ironman Stewart’s Super Off Road”. Njegova strast za utrkama počela se razvijati nakon što je gledao prijenos Baja 1000 s najduže sjevernoameričke off-road utrke. Njegovo prvo iskustvo vožnje bilo je s VW-ovim dvosjedom Chenowithom, nakon čega je odlučio nastaviti karijeru u utrkama. Sestra mu je kupila auto, a ubrzo se pridružio seriji SCORE prvenstvenih utrka, u početku je bio šesti, a kasnije će pobijediti u utrci pod nazivom “Baja in Havasu”. Zatim je kupio automobil Bunderson 10 s Toyotinim pogonom, koji je preinačio u automobil klase 1, te se visoko plasirao u nekoliko utrka prije nego je pobijedio u utrci Buffalo Bills 400. Njegova neto vrijednost počela je rasti kako je ušao u klasu Trophy Truck, kupivši vlastiti Porter Trophy Truck, ušao u Primm 300.

Godine 2003. Baldwin će se pridružiti Baji 1000 u kojoj bi završio peti, čak i nakon incidenta tijekom vožnje. Sprijateljio se s legendom Larryjem Raglandom koji mu je pomogao da poboljša svoje vještine vožnje izvan ceste. Zatim bi osvojio drugo mjesto na utrci "Best in The Desert Vegas to Reno". Nekoliko je godina prešao na SPD Trophy Truck, što mu je kasnije pomoglo u 2006 SCORE Laughlin Desert Challengeu. Nastavio je s dobrim nastupima, te je imao višestruke rezultate u prvih 10 u godini, a također je osvojio prvenstvo SCORE 2006. Sljedeće godine osvojio je SCORE Laughlin Desert Challenge, postavši prvi vozač koji je pobijedio u utrci u dvije uzastopne godine. Pobjeđivao bi u više utrka od 2010. nadalje, a sada koristi Trophy Truck pod nazivom "Rampage" i sponzorira ga Monster Energy. Također se pojavio u nekoliko produkcija s utrkama, uglavnom od strane trgovaca automobilskim proizvodima i drugih sponzora.

Za njegov osobni život poznato je da je BJ oženjen Lisom Baldwin i da imaju dvoje djece. Vrlo je aktivan na društvenim mrežama s više od 500.000 pratitelja na Instagramu. Također ima 18.000 pratitelja na Twitteru, te preko 13.000 pratitelja na svom osobnom računu na Facebooku. Njegov javni nalog na Facebooku ima preko 400.000 lajkova. Njegove stranice na društvenim mrežama redovito se ažuriraju.