Marcus Rashford Neto vrijednost: Wiki, oženjen, obitelj, vjenčanje, plaća, braća i sestre

Wiki Biografija Marcusa Rashforda

Marcus Rashford rođen je 31. listopada 1997. u Wythenshaweu, Manchester, Engleska, i poznat je kao nogometni (nogometaš) igrač, koji igra za istaknuti engleski Premier League (EPL) tim Manchester United.

Dakle, koliko je Marcus Rashford bogat početkom 2018.? Prema mjerodavnim izvorima, ovaj nogometaš ima neto vrijednost od 91 milijun dolara, a bogatstvo je steklo trogodišnjom seniorskom karijerom na spomenutom polju.

Marcus Rashford neto vrijednost od 91 milijun dolara

Rashford je navodno od malih nogu bio zainteresiran za igranje nogometa, a s pet godina počeo je igrati za Fletcher Moss Rangers. Dvije godine kasnije postao je član akademskog sustava u Manchester Unitedu, te napredovao kroz dobne momčadi sve dok 2015. nije bio na klupi prve momčadi, a 2016. je bio dodatak Manchester Unitedu, igrajući za njih u UEFA Europskoj ligi u 32nd kolo, protiv Midtjyllanda. Rashford je počeo igrati na poziciji Anthonyja Martiala, nakon što se Martial ozlijedio na zagrijavanju, te je počeo postizati dobre rezultate od samog početka, jer je u svojoj debitantskoj utakmici zabio dva gola, što je bio značajan dodatak njegovoj momčadi koja je pobijedila s 5 – 1 rezultat; svojom izvedbom postao je najmlađi strijelac u europskom natjecanju. Marcus je nastavio sudjelovati u Premier ligi, u utakmici protiv Arsenala, ponovno zabio dva gola – i također pružio asistenciju svojoj momčadi tijekom te utakmice – postavši treći najmlađi strijelac za United u Premier ligi. U ožujku 2016. ostvario je još jednu zapaženu predstavu, jer je postigao jedini pogodak u derbiju Manchestera, s 18 godina postavši najmlađi strijelac u derbiju Manchestera u eri Premier lige. Postigavši nevjerojatne rezultate, završio je sezonu 2015.-16. nagrađen s Jimmyjem Murphyjem za mladog igrača godine, pa je Rashfordov ugovor s Manchester Unitedom produžen do 2020. godine, znatno povećavši njegovu neto vrijednost.

Od sezone 2016-17, José Mourinho, novi menadžer momčadi, Marcusu je dao broj 19. Svoj prvi pogodak postigao je u kolovozu 2016., u utakmici protiv Hull Cityja. U idućih mjesec dana imao je još tri gola, u utakmicama protiv Watforda, Northampton Towna i Leicester Cityja. U veljači je osvojio svoj treći trofej, a bio je zamjena u 77. minuti u utakmici protiv Southamptona, nakon čega je zabio ključni pogodak u 107.th minuta utakmice protiv Anderlechta. Sveukupno Rashford je imao još jednu uspješnu sezonu.

U sezoni 2017-18 debitirao je u kolovozu u utakmici protiv Real Madrida, u kojoj je njegova momčad izgubila 2-1. Krajem prosinca Manchester United je igrao protiv Burnleya i Marcus je na terenu proveo 90 minuta, ali je utakmica na kraju završila neriješenim rezultatom 2:2. Početkom 2018. na terenu je proveo 10 minuta, u utakmici protiv Strokea, a kasnije je postigao jedan gol u utakmici protiv Yeovila. Može se reći da se ovom mladom nogometašu naporan rad isplatio jer se njegove vještine i trud stalno prepoznaju.

U svom privatnom životu Marcus ne dijeli puno informacija o toj temi - zasad nema ni glasina o romantičnim vezama! Aktivan je na društvenim mrežama kao što su Twitter i Instagram, a prati ga 860 000 ljudi na prvima i preko četiri milijuna na potonjima.