Joey Chestnut Neto vrijednost: Wiki, oženjen, obitelj, vjenčanje, plaća, braća i sestre

Anonim

Joey Chestnut neto vrijednost je 800 tisuća dolara

Joey Chestnut Wiki Biografija

Joey Chestnut dobro je poznat natjecateljski jede. Međunarodna federacija kompetitivne prehrane čak ga je rangirala kao broj jedan u svijetu. Tijekom svoje karijere Joey je pobijedio na mnogim natjecanjima u jedenju i čak je postavio nove svjetske rekorde. Neki od njih uključuju 141 tvrdo kuhano jaje za 8 minuta, 69 hrenovki i peciva za 10 minuta i mnoge druge. Možda se pitate koliko je Joey Chestnut bogat? Procjenjuje se da je Joeyeva neto vrijednost veća od 800 tisuća dolara. Također postoji šansa da će neto vrijednost Joeyja Chestnuta postati još veća u budućnosti.

Joey Chestnut neto vrijednost 800 tisuća dolara

Joseph Christian Chestnut, svijetu poznatiji kao Joey Chestnut, poznat i po nadimku Jaws, rođen je 1983. godine, u Kaliforniji. Njegova karijera natjecateljskog jela započela je 2005. godine, kada je ušao u svoje prvo prvenstvo u jedenju prženih šparoga gdje je pobijedio Rich LeFevre. Kasnije je također sudjelovao u natjecanju u jedenju hot doga i osvojio treće mjesto jer su Sonya Thomas i Takeru Kobayashi pokazali bolji učinak. Korak po korak Joey je postajao sve popularniji i hvaljen kao natjecateljski jede. Godine 2006. Joey se natjecao u Nathanovom natjecanju: unatoč činjenici da su mnogi mislili da bi Chestnut mogao pobijediti, opet je izgubio od Takerua Kobayashija. Kasnije, 2007. Joey je bio pobjednik Wing Bowla XV. To je puno dodalo Chestnutovoj neto vrijednosti. Iste godine Joey je pobijedio Kobayashija i dokazao da je jedan od najboljih natjecateljskih jedača na svijetu. Kasnije su oboje sudjelovali na mnogim natjecanjima i bili gotovo izjednačeni. Na nekim natjecanjima Joey je bio pobjednik, na drugim Takeru.

Godine 2008. Joey je osvojio Svjetsko prvenstvo u jedenju pizze Famous Famiglia i držao rekord dok se kasnije drugi konkurentski jedeč nije pokazao boljim. Kako je Joey postavio mnoge nove rekorde, ne čudi da je Joeyjeva neto vrijednost visoka. 2009. Chestnut je sudjelovao u emisiji Man v. Food. To je također imalo utjecaja na rast neto vrijednosti Joeyja Chestnuta. Godine 2010. Joey je osvojio još jedno natjecanje pod nazivom Upper Crust Pizza Eating. Kako je Chestnut jedan od najboljih natjecateljskih jela na svijetu, ne čudi zašto ga je Međunarodna federacija natjecateljske prehrane proglasila brojem jedan u svijetu. To je također doprinijelo neto vrijednosti Joeyja Chestnuta. Takve je rezultate postigao zahvaljujući svom treningu koji uključuje pijenje vode i mlijeka kako bi istegnuo trbuh. Zaista je predan i odlučan i zato je toliko toga postigao.

Sve u svemu, moglo bi se reći da je Joey Chestnut najbolji natjecateljski jedač na svijetu. Možda bi se nekima ovakva aktivnost mogla činiti smiješnom, pa čak i opasnom za vaše zdravlje, ali Joey je to način na koji živi i jako puno radi kako bi postigao sve više priznanja i popularnosti. Kako nastavlja svoju karijeru, postoji velika mogućnost da će neto vrijednost Joeyja Chestnuta postati veća u budućnosti.