Miguel Cotto Neto vrijednost: Wiki, oženjen, obitelj, vjenčanje, plaća, braća i sestre

Anonim

Neto vrijednost Miguela Cottoa iznosi 25 milijuna dolara

Miguel Cotto Wiki Biografija

Miguel Cotto je uspješan boksač, koji je odigrao ukupno 43 borbe i od toga je pobijedio u 39. Miguel se smatra jednim od najuspješnijih portorikanskih boksača. Tijekom svoje karijere osvojio je WBO prvenstvo u poluteškoj kategoriji, WBA prvenstvo u poluteškoj kategoriji, The Ring prvak u srednjoj kategoriji i mnoge druge turnire. Miguel je još dosta mlad i nastavlja karijeru, pa postoji šansa da u budućnosti osvoji još više titula. Ako uzmete u obzir koliko je Miguel Cotto bogat, moglo bi se reći da je Miguelova neto vrijednost 25 milijuna dolara. Moglo bi postati još više u bliskoj budućnosti jer je Miguel još uvijek vrlo uspješan i stječe mnoga priznanja.

Miguel Cotto neto vrijedan 25 milijuna dolara

Miguel Angel Cotto Vazquez, svijetu poznatiji kao Miguel Cotto, rođen je 1980. godine, na Rhode Islandu. Miguel je počeo trenirati još kao mali dječak. Njegov naporan rad omogućio mu je da postane jedan od najboljih boraca amatera. Miguel je sudjelovao na različitim turnirima, kao što su “The 1998 Junior World Championships”, “Pan American Games”, “Boxing World Championship” i drugi. Cotto je postigao jako dobre rezultate na ovim turnirima i to ga je učinilo hvaljenijim i zapaženijim. Neto vrijednost Miguela Cotta također je počela rasti.

Unatoč uspjehu koji je ostvario, Miguel je 2001. doživio vrlo tešku ozljedu. Slomio je ruku i to je bila velika prijetnja njegovoj karijeri profesionalnog boksača. Srećom, Cottto se uspio oporaviti te se vratio boksu i uspješno sudjelovao u nekoliko borbi. Korak po korak Miguelova je neto vrijednost rasla. 2004. Cotto se borio s Kelsonom Pintom i osvojio juniorsko prvenstvo Svjetske boksačke organizacije u poluteškoj kategoriji. Miguel je mogao braniti svoju titulu više godina. Godine 2006. prešao je u polutešku kategoriju i osvojio prvenstvo Svjetske boksačke udruge u poluteškoj kategoriji.

Godine 2010. ponovno je promijenio svoju diviziju u polusrednju i borio se tamo s borcima kao što su Yuri Foreman, Ricardo Mayorga, Antonio Margarito, Floyd Mayweather, Jr. i drugi. 2014. Cotto je postao prvi portorikanski boksač, wo je osvojio svjetske naslove u četiri različite težinske kategorije. To je također doprinijelo neto vrijednosti Miguela Cotta. Ako govorimo o njegovom privatnom životu, moglo bi se reći da je oženjen Mellisom Guzman i oboje imaju dvoje djece. Osim toga, Cotto ima još jedno dijete s drugom ženom. Miguel je također vlasnik “Promociones Miguel Cotto” i “El Angel”.

Konačno, moglo bi se reći da je Miguel Cotto jedan od najuspješnijih suvremenih boksača. Iako je još dosta mlad, već je puno postigao i ne planira uskoro napustiti boks. Kao što je već spomenuto, postoji velika šansa da će neto vrijednost Miguela Cotta postati još veća. Bez sumnje, Miguel je vrlo vrijedan čovjek i vjerojatno će osvojiti još mnogo borbi i turnira u budućnosti. Njegovi obožavatelji će sigurno moći vidjeti njegove nevjerojatne borilačke vještine u bliskoj budućnosti.